Problemy z nową poprawką Microsoftu KB4540673

Microsoft w swoim najnowszym systemie Windows 10 zaimplementował funkcje aktualizacji automatycznych. Aktualizacje te miały naprawiać błędy systemowa i luki zabezpieczeń. Wprowadzały też samoczynne pobieranie definicji wirusów i zagrożeń dla windows Defender . Może idea była dobra, ale z wykonaniem gorzej.

W marcu w ramach automatycznej aktualizacji systemu Windows 10, firma Microsoft wprowadziła kilka poprawek dotyczących zabezpieczeń. Niestety nie jest to poprawka zbyt udana. Użytkownicy skarżą się na wiele błędów powodujących zawieszanie komputera, brak możliwości uruchomienia systemu lub niebieskie ekrany błędów (Blue Screen Of Death) „Your PC ran into a problem that it couldyn’t handle, and now it need to restart”.

W niektórych przypadkach może powodować nawet utratę plików użytkownika, które są przechowywane na koncie tymczasowym. Niestety użytkownik ich nie widzi i nie ma do nich dostępu. Niektórzy zgłaszają też problemy z dźwiękiem, ekranem dotykowym, czy brakiem obsługi USB.

Niestety niejednokrotnie poprawka powoduje konieczność reinstalacji systemu windows 10 od początku. Czasem udaje się ją wyłączyć lub odinstalować. Każdy przypadek zgłaszających się z tym błędem , klientów jest indywidualny. Przede wszystkim warto jak najszybciej zabezpieczyć swoje najważniejsze dane. Nie jest to indywidualny przypadek, kiedy to update Microsoftu zakłóca poprawne działania systemu windows 10. Nie ma na to dobrej rady poza systematycznym tworzeniem backupu danych.

Nie jest nowością , że nie wszystkie poprawki działają stabilnie ze wszystkimi modelami komputerów a w szczególności jeżeli komputer ma uszkodzone podzespoły bądź nie kompatybilne podzespoły. Często również podczas takich aktualizacji wychodzą na jaw różne przypadłości komputera. Wtedy ponowna reinstalacja sterownika lub restart komputera powoduje zawieszanie lub ekrany błędów. Jeżeli problem się powtarza i uruchomienie systemu staje się problematyczne, warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu, który uchroni nas przed utratą danych i zidentyfikuje właściwie problem komputera.

Strona używa plików cookies do śledzenia zachowań użytkowników. ©2020 All Data Recovery. Warszawa, ul. Opaczewska 43, lokal U8. więcej informacji na stronie: www.alldatarecovery.pl